Je pravda, že všechny cigarety jsou ze stejného tabáku, jen jsou jinak parfemované?

Nejlepší odpověď
Kepler

V žádném případě. Nejlepší tabák je viržinského typu a těch je více odrůd, hodně záleží taky na zemi původu. Dále existují různé technologie zpracování, fermentování, cpe se tam močovina a další dobroty. Parfémují se jen některé.

Další odpovědi
dr.luha

Používají se dvě odrůdy Virgin a Burley. Přidává se dusičnan draselný, aby lépe a rychleji hořel – to je to známé občasné zajiskření při hoření. Kvalitnější je volný tabák na balení cigaret.

autacek

U těch ve vietnamských černých balírnách je to vysoce pravděpodobné.