Altair-AC

Je pravdivý zákon, že čím je člověk oblíbenější, tím víc lidí ho nesnáší?

Nejlepší odpověď
led

Ak sa človek stane obľúbeným všetkými, je už dávno mrtvý.
Človek obľúbený všetkými, nie je človek, je to idol s prisudzovanými vlastnosťami.
Človek nemôže ulahodiť všetkým. Má svoje dobré, ale aj zlé stránky. Jednými je obľúbený, uznávaný, druhými nenávidený, či zaznávaný, prípadne len trpený.

Další odpovědi
Kelt

Určitě to není zákon, ale ty si to myslíš. Oblíbený člověk má rád lidi a ti mají rádi jeho. Jistě někdy to může jít někomu na nervy, protože je jiný jako vy , připadá nám, že leze každému do zadku, ale každopádně je to výsledek jeho snahy.

Muffz

Spíš bych řekl, že čím je pro jednu skupinu lidí člověk oblíbenější, tím větší je druhá skupina lidí, kteří na něj žárlí a závidí.

Příklad jeden za všechny může být Justin Bieber. Má miliony fanoušků, miliardy na kontě, vše si oddřel sám, vyšplhal se na špičku od hraní na ulici. Není to jen dědic velkého majetku nebo něco podobného.

led

Kelt, obľúbený človek, môže byť aj ten, ktorý sa o to neusiluje. Ba práve naopak, práve toto môže prispievať k jeho obľúbenosti.