Avatar uživatele
annas

Je pravdivá myšlenka Roberta Louse Stevensona a řídí se jí lidé v běžném životě?

„Umění žít není uměním hrát s dobrou kartou, ale uměním sehrát se špatnou kartou dobrou hru.“

Líbí se vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? FOG, vagra, iceT, dědapetr, anonym, Marunka2, fcoop před 4726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Musím slova R.L.Stevensona potvrdit.
Bylo období, kdy jsem litoval, že mi karty nepřišly jak bych potřeboval.
Teď už mi to nevadí, protože jsem pochopil,že jiné východisko není a ta hra zvaná život se musí hrát i s kartou špatnou.
Vidím kolem sebe hodně lidí, kteří ty dobré karty dostali a nedokázali je využít.
Doplňuji:
Zapoměl jsem zmínit, že tady hrají také „falešní hráči“, kterým na rozdaných kartách a dodržování pravidel hry vůbec nezáleží.
Ti momentálně s převahou vyhrávají !

Upravil/a: vagra

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marunka2

Líbí se mi. Zatím jsem těch špatných karet moc neměla (snad až na rozvod rodičů) a možná kvůli tomu nevím, jak moc kvalitní karty jsem dostala já. Na druhou stranu doufám, že životem nemrhám. I když občas tady na odpovědích trávím o dost víc času, než bych chtěla 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Myslím si že jsem ještě na dně nikdy nebyla. Jsem optimistka. A každej je svého štěstí strůjce. Takže si myslím, že to je pravdivé. Zatím ze všeho jsem se dokázala vylízat i když nekdy to bylo krušný, vždy jsem ale byla nad věcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek