Zacheus

Je pravděpodobné, že v r. 1995 zaměstnávala automobilka Mazda ve svém hirošimském závodě pamětníky svržení Little Boye?

Je pravděpodobné, že v roce 1995 zaměstnávala automobilka Mazda ve svém hirošimském závodě dělníky, kteří zažili svržení atomové bomby na toto město?

Nejlepší odpověď
Drap

A proč by ne? Bylo jim cca 50 – 60 let. A v takovém věku bývají nejlepší odborníci. Kromě toho většina zaměstnanců pracuje v Japonsku celý život v jedné firmě, pokud firma existuje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.