Avatar uživatele
setapouch

Je pravda, že ženy myjí nádobí po vaření, kdežto muži před ním?

Z osobní zkušenosti bych řekl, že na tom něco je :D
Doplňuji:
Jugar: ono to znamená, že muž, aby mohl vzít čistý hrnec, musí ho napřed umýt. Proto myje nádobí před vařením. Do vaření zůstává nádobí ve dřezu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, anonym, gecco před 3468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslím,že je to všude jinak,já osobně myju nádobí kdy chci a kašlu na to jestli mám před nebo po obědě.
Doplňuji:
Setapouch to s tím hrncem se stane,ale vyjímečně,to bych vzal raději jinej a pak to umyl najednou vše.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je ´kec´…
😉
Já meju nádobí průběžně (jakmile dotyčnou věc nepotřebuju a mám čas, umyju ji).
Takže po mém vaření zůstává hora nádobí na odkapávači, uklízím je až po uschnutí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Já vařím, myčka myje. 🙂

Je ale pravda, že s pořízením myčky může spousta lidí vyhodit skřínky od kuchyňské linky, nadobí pak skladují v myčce, jedno jestli čisté nebo špinavé:-(( Znám opravdu dost lidí co ho po umytí nevyndávají:-((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tak tohle jsem nezažila. Před vařením se nádobí nemyje. Jeden vaří, druhý potom myje ! A příště třeba naopak – druhý vaří a první myje . V rámci kooperace a spolupráce ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Záleží jaké nádobí a na celkovém stavu. Pokud to vyjde že bych měl mít nádobí předtím než půjdu vařit tak se na to často vykašlu a věnuju se tomu v prostojích při vaření. Když už stejně musím být v kuchyni, tak se vyplatí ten čas věnovat mytí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No a co takhle během vaření? Já vařím (když teda je komu) a myju během vaření, takže při ukončení vaření mám i nádobí čistý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek