Anka1597

Je pravda, že ženy…

…když mají své dny, tak podávají ve sportu lepší výkony, než normálně? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
Led_

Je pravda, že aj muži, keď majú svoje dni, tak podávajú v športe lepšie výkony, než normálne.
Všimnite si ako športovci a nielen oni, bez ohľadu na pohlavie, hovoria: dnes mám svoj deň,…dnes nemám svoj deň
Záleží to okrem iného aj od momentálneho fyzického a psychického stavu športovca. Ak mám „Deň blbec“, tak je úplne jedno, či mám svoj deň alebo nie. Platí to aj naopak

Další odpovědi
Nerevarin

Myslíš, když mají „periodu“?:D O tom pochybuji. Mají bolesti a bývají nevrlé, takže ten den mohou vynikat leda v boxu:D