hapiky

Je pravda že závadné hovězí se salmonelou z Polska patří Animalcu z Agrofertu?

Zdroj: https://globe24­.cz/domov/66245-zavadne-hovezi-se-salmonelou-z-polska-patri-patri-animalcu-z-agrofertu

Odpovědi
Kryšpín

Může být, při cestě z Waršavy pravil Polák u polské benzinky, máte to odvetu za ten rum a neměl jsem argument mu to vyvracet

ivzez

Globe24 podle mne nepatří mezi nejdůvěryhodnější zdroje informací.
Lepší by byl odkaz na vyjádření dozorového orgánu nebo aspoň na zprávu ČTK.

Protože jsem nečetla ani jedno a Globe24 nevěřím,
nemohu posoudit, jestli je to pravda.