hapiky

Je pravda, že vyřazené kombajny z OKD teď používají zemědělci?

Nemám to ale s první ruky!

Nejlepší odpověď
Drap

K čemu by jim byly?

Další odpovědi
Arne1

To by je spíše mohli používat politici pro lepší tvorbu tunelů.

dubraro

1/ Je to nesmysl.
Důlní kombajn, v podstatě razící štít, má se zemědělským strojem společné jen jméno.

2/ Nemusí to být nesmysl.
Součástí OKD je totiž i závod Rekultivace. Jeho úkolem je dávat do pořádku krajinu zničenou těžbou uhlí. Závod Rekultivace má například ovocné sady, zřízené na někdejších haldách hlušiny. Není vyloučeno, že má či měl i zemědělskou půdu a zemědělské stroje.

maschin

Nevím jak vypadají důlní stroje, ale určitě to vypadá úplně jinak než obilní kombajn.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Drap: Na orbu po sklizni.

cochee

Lol. Viděl jsi někdy důlní kombajn? Se zemědělským kombajnem má společné právě jen pojmenování.