kecalka99

Je pravda, že velmi hubení a podvyživení lidé trpí extrémní únavou?

Je pravda, že velmi hubení a podvyživení lidé (třeba s BMI okolo 14) trpí pořád extrémní únavou, slabostí a malátností, která přechází až do mdlob, a nepřestane to, dokud nepřiberou?

Nejlepší odpověď
Anuket

Z okolí známých s tím mám mnoho zkušeností. Třeba známá, ač jí, co jí, tak má při výšce skoro 175cm 38kg. U ní se to projevilo jak únavou, tak mdlobami, migrénami, když měla dostat menzes, tak to tělo nezvládlo a každý měsíc končila v nemocnici, kde jí píchali uklidňující injekce. Další hubení známí se potýkají, pokud vím, pouze s únavou, rychleji se vyčerpají. Samozřejmě existují výjimky, které to zvládají v pohodě.

Další odpovědi
Drap

Dost často to tak bývá.

JájsemRaibek

ne-vlastní zkušenost

zjentek

podvyživení zní zle. To bude asi nemoc. Velmi hubení,to zní hodně zdravě- tam bude opak pravdou.

Fienir

ne

Reiki 3

Tito lidé umírají hlady, ale tím že budou hodně jíst se to nespraví. Je to genetický problém.