kurec

je pravda že v USA policie mužu zloděje srazit policejnim autem prej v ČR se to nemuže

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

blbější anketu jsem ještě neviděl, pokud by to bylo jako otázka, ok, ale anketa?

odpovím na otázku: v USA a dá se říct ve všech jiných zemí kromě česka na vás policie musí zakřičet něco typu „policie, stůjte“, „lehněte si na zem a dejte ruce za hlavu“.
pokud příkazu neuposlechnete, mají právo vás „dostat“ všemy dostupnými prostředky (můžou vás i zabít)-(v česku můžou jen křičet)

Další odpovědi
lexx

NEVÍM

V USA jsem nebyl ani netoužím, nicméně tamní policajt vzbuzuje respekt coby ozbrojený obhájce zákona. U nás namnoze zkorumpovaný šašek v uniformě po měsíčním výcviku který nebyl ani na vojně.