sesednizkola

Je pravda, že v pornu hrají jen ženy?

Prý je dokazane, že všichni muži co jsou zobrazení v pornu jsou ve skutečnosti předělane ženy. Prý rozenému muži nikdy nedovolí jeho čest se k tomuto snížit, kdežto ženy to mají jinak.

Nejlepší odpověď
Reganois

Končím s pornem…

Další odpovědi
Alesh

🙂

Lgee

To je nesmysl…

seraphico

Chudák Rocco Siffredi 😄

Je to samozřejmě nesmysl. Jsou pornoherci, prostituti i zlatokopáči. Muži zkrátka nejsou výjimkou.

elkon

Nesmysl, jednoho takového hocha, který byl v porno branži dokonce znám a určitě není „umělý“. Občas nám dokonce vyprávěl pár zážitků z natáčení.

paul1

Rosenberg?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.