sesednizkola

Je pravda, že v Jekatěrinburgu zákázali maršrutky?

Nebo dokonce v celém Rusku? Kamarádka říkala, že v Jekatěrinburgu bylo k vuli maršrutkám hodně nehod a tak je zakázali, ale nemůžu nikde na českém internetu najít žádný zdroj a rusky zatím tak dobře neumím. Rád bych se zeptal i jinde než jí. Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Informace z 11. 4. 2017

V Jekatěrinburgu zruší 15 tras veřejné doprav, Došlo ke změně smlouvy, trasy měly být zrušeny až v roce 2019, ale začalo se s tím už letos.

Jenže to souvisí s odkladem zavedení nových tras, které se budou překrývat v rámci reformy dopravy.

Lidem se to nelíbí, nadávají, ale jejich systému dopravy nerozumím , takže jen tato informace.

Jak vyplývá z diskuse, řidiči si z dopravy dělali holubník. Třeba zastavili uprostřed silnice, že někdo z cestujících nezaplatiln nedodržovali čas atd.

http://www.obltv­.ru/news/soci­ety/v-ekaterinburge-otmenyat-15-marshrutov-obshchestvennogo-transporta/