eso123

Je pravda,že v Japonsku nejde volat(psát sms) z mobilů co nebyly vyrobeny v Asii?

Nedávno jsem někde četl,že prý v Asii nejdou posílat sms či volat z mobilů co nejsou v Asii vyrobené.Prý ty mobily vyrobené jinde než v Asii nemají nějakou funkci která umožňuje zmíněné funkce.

Pokud je toto pravda tak když mám vyrobený mobil na Taiwanu( Acer Icnonnia S300 mini), půjde mi normálně volat či psát z Japonska do Česka?

Nemáte s tímhle někdo zkušenosti? Díky :)

Odpovědi
klér-ka

Ne pravda to neni :D