Spartaboy

Je pravda, že u předškoláků, kteří spí ještě kvalitně (což je dokázáno) a nemají povinnosti, nevadí tolik buzení?

Myslím nechtěné buzení třeba o půlnoci. Měli bysme se omezovat a chodit spát o půl desáté večer? A jak to vysvětlit ženám, které na logické argumenty často nedají? Bohužel mám takové hrozné zkušenosti. A byla by hrůza pustit si potichu klasickou hudbu, u které bezpochyby usne? Jsem opravdu sobec a musí být ticho jak v hrobě?

Odpovědi
Mc Merkurion

… ano, jsi netolerantní sobec,, a tvrdit něco bez důkazu je jen další projev arogance …