autacek

Je pravda, že u nás klidně dokážeme porazit koronavirus i více méně horkým čaj s citrónem a že je to de lege artis?

Odpovědi
Kelt

Taky to dělám. Ráno, když mám čas, si dávám teplou vodu s citronem, a pak čaj s citronem a medem. Jestli je to pravda nevím, možná je to placebo efekt, že se ti udržuje imunita. Manželka donesla pár rozpustných vitamínů, já jím jablka a pod.

Edison

Každé posílení imunity pomůže. Pokud má někdo imunitu pod hranicí tolerance k nákaze, a „jediným čajíkem“ tu imunitu posílí tak, že tu hranici překročí, může to být i otázka života a smrti. Jsem to kapku zjednodušil, ale v zásadě je to o tý imunitě.

zjentek

Pozor, citróny z řetězců často NEJSOU CITRÓNY!

dubraro

Ti, kdo mají dobou imunitu, do dokáží.