orestez

Je pravda, že tyto potraviny by člověk neměl vůbec jíst? Nebo je to lež?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cYk24l7ny1M
20 Foods You'll Never Eat Again After Knowing How They Are Made

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, můj chabý jazykový skill mi ale říká, že titulek zní " 20 potravin, které už nikdy nebudete jíst, poté co zjistíte, jak se vyrábí" (ve smyslu z čeho se dělají)

Nikdo tedy netvrdí, že by se neměly VŮBEC JÍST, ale jak říkám – můj jazykový skill stojí za starou belu, pouštět do diskuze se nehodlám, riziko potupné porážky je značně vysoké, přičemž potenciální zisk žádný, takže to nechám na místních polyglotech. ;) :D :D

Další odpovědi
Vojta24

obrovská spousta potravin, šizené párky z masa které jde pomalu kafilérky, kostí, kůží a dalšího odpadu (na obalech se tomu říká vedlejší produkty mastného průmyslu a běžně se v potravinách vyskytují bohužel) byste znovu nekoupili a nepozřeli kdybyste věděli jak se vyrábí … proto je asi pro výrobce lepší když to nevíte a koukáte jen na akční cenu 🙂 výrobce je spokojen, protože zpeněžil de fakto odpadky, a člověku asi tak nevadí že se v důsledku stravuje hůř než kdyby se ládoval psími konzervami a pil vodu z louže místo cocacoly 🙂

Edison

Mě to přijde jako hoax…

Lucyfer

Jednoduše… zajímat se o to, co jím – z čeho je to složeno atp., případně si vyrábět věci po domácku…
(Do videa jsem jen nahlédla). Myslím, že vám dá na vše odpověď zdravý rozum.
Spousta lidí má ke všemu přístup ,,to už bych musela být dávno mrtvá", pokud vám na zdraví záleží podobným způsobem, jezte to dál… ale taky je pravda, že špetka nadhledu se hodí vždycky. Dneska totiž není zdravý ani samotný vzduch… všechno je to o vhodnějších alternativách… viz bio prokukty atp. to už pak jedině pránu.