dudu

Je pravda, že Trump pozval Zemana na konec dubna do Bílého domu, ale pouze pokud se ihned zbaví Forejta?

Nejlepší odpověď
annas

Nikde jsem nečetla. Ani v anglickém zdroji se neobjevilo. Ale zřejmě Forejtovy průšvihy i jeho intiminí nahrávky nakonec způsobily, že Forejt odešel sám.

Důvody:
"Odchod šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta může souviset s kompromitujícími nahrávkami intimního rázu, které se objevily mezi novináři. Záběry koupil server Hlídací pes a publikoval z nich několik printscreenů. Web zdůraznil, že celá videa nezveřejní, ovšem popsal, co na nich je: Forejt šňupe bílou látku a oddává se sexuálním hrátkám. Hrad ani protokolář prozatím video nekomentují.

Informace o Forejtově konci se šíří od pátku, dosud však byl spojován s několika přešlapy hradního protokolu, jemuž Forejt léta šéfoval. Situace kolem jednoho z nejbližších spolupracovníků prezidenta Miloše Zemana je však zřejmě mnohem závažnější. atd
http://www.roz­hlas.cz/zpravy/do­maci/_zprava/web-hlidaci-pes-koupil-intimni-nahravky-forejta-snupe-na-nich-bily-prasek--1676286

Informace ze 6. 12.
"Ředitel protokolu Pražského hradu Jindřich Forejt se vzdal z osobních a zdravotních důvodů svého místa. Na Hradě skončí ke konci roku, sdělil v úterý mluvčí Pražského hradu Jiří Ovčáček. Žádosti Forejta o rozvázání pracovního poměru bylo podle něj vyhověno.

Hradní protokol byl v poslední době spojen s několika spornými situacemi – více v odkazu.
http://echo24­.cz/a/wbNgz/fo­rejt-se-vzdal-funkce-sefa-hradniho-protokolu

Další odpovědi
dubraro

IMHO p. Trump o p. Forejtovi vůbec neví. Forejt udělal dost chyb na to, aby byl z funkce uvolněn, aniž by se musel za to někdo přimlouvat.

ivzez

Není to pravda, oficiální pozvání
může přijít až po inauguraci.

Ale myšlenka je to pěkná…