PetrSl

Je pravda, že šťastní lidé žijí déle?

Odpovědi
rrihamirek1

to bezesporu je, ale s touto vladou nikdo stastny a dlouhoveky nebude

zjentek

Ukazuje se, že epigenetický kód může ovlivňovat samotný genetický kód. Velmi velmi zjednodušeně řečeno, osobně vnímám práci epigenetických kódů coby jakýsi „přenos emočních informací“ jako je klid, nepohoda či třeba i přání atd. silně ovlivňující přenos genetických informací, čili v důsledku ovlivňující samotný „neměnný“ genetický kód. (;

da ny

I spokojení lidé žijí déle a jsou zdravější ;D