Spartaboy

Je pravda že stahováním věcí z uložto, slunečnice apod. se zkracuje životnost notebooku a ničí se?

Odpovědi
Kazatel

Ano, ostatně stejně jako jiným jeho použitím.

elkon

Je to nesmysl. „Životnost“ počítačů i jiných elektronických zařízení závisí na době používání. Nic nevydrží věčně. Počítač můžeš poškodit, když stáhneš např. soubor s virem.

Kelt

Jistě, stejně tak se zkracuje používáním životnost přístrojů, automobilu a pod. Věci se mají používat. K čemu mi bude počítač, který si koupím a nebudu ho využívat na stahování, přetahování souborů a pod.

Elaela

To je blábol, nebojte se, jsou to jen běžná data, to by jste nesměl ani na internet, nebo opsat mamince recept.