hapiky

Je pravda, že skutečná dáma nikdy nedělá to, co se od ni očekává?

Bylo to v reklamě!!!

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud se dáma nalézá ve společnosti dam a gentlemanů, pak se skutečná dáma chová vždy jako dáma. Pokud se nalézá mezi „křupany“, pak nedělá to, co se od ní očekává, poněvadž je dáma. Dáma je dámou, když ví, co nesmí znát, ačkoliv to zná. 🙂

Další odpovědi
led

Ano, je to pravda.Skutočná dáma sa neučí byť dámou, má to v sebe. Dáma je dámou bez ohľadu na to, čo má na sebe, aj v žobráckom háve žiari…
Čo očakávajú muži od dámy? Ľudia, ktorí rozoznajú skutočnú dámu, neočakávajú od nej že prestane byť dámou. Dáma nikdy nepovie to, čo som počula pri istej príležitosti /citujem o niečo nežnejšie než originál/: „Hovoria o mne, že nie som dáma, k…ti (expresívní blbouni)!“ Tí, čo to očakávajú, sa toho od skutočnej dámy nedočkajú.