Drap

Je pravda, že se urychleně chystá cesta papeže do naší republiky ?

Udájně to má být z důvodů, že papež chce na vlatní oči vidět Boží dopuštění

Nejlepší odpověď
annas

Vidět může, ale sám nic nezmůže.J edině že by politiky poslal k čertu ..mnohé pak třeba preventivně.

Není pozdě honit bycha? Nebo platí, že žádná moc netrvá věčně?

Další odpovědi
fcoop

Boží dopuštění papež uvidí leckde.Tady,kde to kdysi oplývalo mlékem a strdím – než se produkty znárodnily,roz­kradly – tak tady je to slušné.To B.D. Včetně poslední,aktuální nechutnosti.

Celkem slušné B.D. vidí papež i ve svém vlastním „chlívku“. Ta homosexuální lobby,ta rvačka o prachy a moc – také slušné.

Míst,kde je tzv. „Boží dopuštění“ je tolik,že splývají v jedno.Místo.

Co se tak asi muselo dít v Sodomě a Gomoře,když byly vyhlazeny – to si vážně nedovedu představit.Tam to tedy „muselo bejt“.

Krepy

Se podívej :)

Zdroj: http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/spolecnos­t/clanek.phtml?id=77­7908

IQ tykve

Otázka a zároveň odpověď ?! Super !