láďa1

Je pravda,že se na Moravě používá více sprostých slov než v Čechách?

Nejlepší odpověď
iceT

V Ostravě by ti na to řekli:„Ale pi*u“

Další odpovědi
beer

Není to pravda už jen proto, že spousta v Čechách „sprostých slov“ se na Moravě za sprostá nepovažují ))

arygnoc

iste, však moravský slovník je omnoho bohatší ako ten český.
a krajší, melodickejší, mäkší, i jadrnejší.
Moravský „sprostý slovník“ slovník sa mi páči viac ako „vole, vole“.

IQ tykve

Drape,oni neříkají pr*del,ale řiť ! A mluví sprostě,snad nejvíce na světě!

mojitek

moc se tam sprostě nemluví-jenom za každým třetím slovem-za střízliva.Po sedmým Starobrnu je to o něčem jiným..

david22

Drap> to máš ku*va dopr**le pravdu

Rocker

To není ku.va pravda.