LuK4S3k CZ

Je pravda že se bude platit avast a nebude Freeware vwrze ?

Nejlepší odpověď
www

To se říkalo už kdysi, osobně tomu nevěřím, ani jsem žádnou podobnou informaci na žádných důvěryhodných stránkách neviděl.
A i kdyby, jsou i jiné free antiviry-třeba AVG ap.

Další odpovědi
Majkl95

Mě je to šumák :D ale pochybuju to by je zařízlo :D já mám Microsoft security esential a pohoda ;) takže ho klíďo píďo zpoplatnit :D
Doplňuji:
radši počkej na Bedyho :) ten se v tom dost vyzná tak ti řekne ;)

icefireCZ

I kdyby se platilo, tak měsíc na to (možná i dřív) by vyšla na warezackých stránkách nějaká cracknutá verze, aby se nemuselo platit.