DDarent

Je pravda, že se bude Google+ platit???

Nejlepší odpověď
chudst

Naprosto nic o tom nevim, ale dle meho je to jen dalsi hoax, stejne jako to bylo s facebookem. Je mozne, ze za nejaky nadstandart se bude platit, ale ani to mi moc nesedi. Google+ ma jediny ukol: pretahnout lidi z facebooku k sobe, proc by si to ztezovali tim, ze si za to budou chtit nechavat zaplatit?

Další odpovědi
Deter

Nevěřim tomu. Znáte nějakou google službu, která se platí? Nehledě na to, že Google by rád natáhl/přebral uživatele Facebooku a zpoplatněním G+ by toho určitě nedosáhl.

Google má rád informace, které mu všichni ať vědomě či nevědomě sdělujeme, to je pro něj mnohem víc než pár kaček od Tondy z Horní Dolní…

suaeda

Nevím o tom, že by „+“ se mělo platit. Možná časem pokud se to rozjede, ale jen třeba za nějaké služby navíc.
Jinak zatím jej testuji a připadá mi lepší než „F“. Například okruhy do kterých si člověk rozčlení jednotlivé osoby. A každému okruhu můžeme dát číst (a vidět) jen to co mu přidělíme. Takže to nečtou všichni jako na facebooku.

baghira

To by nedávalo smysl.