hanka R+

Je pravda že se 5.Listopadu bude rušit Fb ? :D

nebo to jsou hloupe žerty a pomluvi ? …(zase pulka napiše : chtěl/a bych mit vaše starosti) jak ke všemu co se jedna o kolo Fb :D

Nejlepší odpověď
anonym

To by tady byla jeste vetsi revoluce nez v roce 1989. 🙂 To si nikdo nedovoli , neboj.
A uplne v nejhorsim ( ale to by byla hotova tragedie ) by jsme s epak museli stykat vsichni i osobne. Brrr. ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
eLx

Pochybuju. Proč by se autoři vzdávali tolika osobních informací, když na tom můžou ještě léta profitovat. Každopádně by to bylo zajímavý.

Drap

V poslední době jsem už slyšel spoustu blbostí, ale tato zatím vyhrává

Tom.Noddy

Ne

???

Rušiť? Práveže by ho mali v ten deň napadnúť hackri. Ale je to jeden veľký otáznik. Za tým všetkým by mala stáť skupina Anonymous ktorá má na svedomí útoky na PSN (Playstation Network) a mnoho iných zdanlivo ťažko zdolateľných sietí. Ale zas sa za túto skupinu mohol niekto vydávať takže ako som už hovoril, „Je to jeden veľký otáznik.“.

DDarent

Anonymus má zničit facebook, ale samotnej anonymus tvrdí že to není pravda...... tak si vyberte

P.T.

Chtěl bych mít vaše starosti 🙂

Rušit FB? Nemyslitelné! Co by pak všichni ti závisláci dělali? Vždyť by se zbláznili! Akorát by přibylo sebevražd, celosvětově by klesla pracovní produktivita, morálka, všichni by se nutkavě třepali, nikdo by s nikým nemluvil, protože to je „reálné“ a ne „virtualní“, byli by nervózní, začali by být pro své okolí nebezpeční a dospělo by to až tam, že by se pro bývalé FB nadšence museli stavět jakési rezervace nebo obrovské léčebny, aby neohrožovali svým nebezpečným chováním zbytek neFB populace, kde by měli různé odvykací programy a jejich mozky by tam vědci studovali.

Né, dělám si srandu. Ale přirovnání k narkomanovi,kte­rému seberete drogy, myslím, není daleko od fikce 🙂