Avatar uživatele
Kepler

Je pravda, že první věc, kterou udělá nový šéf, je to, že si přestaví nábytek ve svém kanclu?

Co by měl udělat podle vašeho názoru jako první?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
FlAsh_7

Podle mě si zjistí, kde se nejbližší rozvoz jídla…jsou tací. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

V první řadě by se měl představit a seznámit se s podřízenými. Teprve pak by se mohl věnovat svému kanclu. Za mě, jako šéfové třeba: stůl s denním světlem (oknem) zleva, květiny apod. Pak se mohu teprve pustit s chutí do práce! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Ne, alespoň co se mých zkušeností týká. Obvykle se jako první představí podřízeným. A už z toho se dá odvodit, jaký to bude týpek. Mnoho keců>skutek utek, na druhou stranu „Jmenuji se ing. Igor Hnízdo, je 8:31:28, v 8:35 operační porada, připravte si k přednesení návrhy!“ – to je jiné kafe. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Jako první věc co velmi často šéf udělá, je změna podřízených na klíčových postech, za svůj tým. Pak se zkoumají penězovody a příležitosti, jak dané pozice využít co nejlépe ve svůj prospěch i nad rámec sjednané odměny. Nábytek přesouvají jen čučkaři.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Taková otázka je od tebe nečekaná.

Jasně, že některý jo. A jiný zase ne.

Šéfa už mnoho let nemám. Je to skvělý pocit. Ale jinak … asi aby řekl podřízeným, co od nich požaduje a očekává.
Stručně řečeno.

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Myslím, že jedno z prvních by mělo být upravit si pracoviště podle svého (ať už se třeba jedná o přestavení nábytku), tak jak to člověku nejvíc vyhovuje, kde su mu bude dobře pracovat.
To zcela první by ovšem mělo být seznámení s pracovištěm, s prací předchůdce, zaměstanci, jeho všemi povinnostmi atd.. Prostě orientovat se tam, to by měl být primární cíl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdo začne měnit nábytek, jiný začne zkoumat materiály a papíry. Další začne od lidí, poznávat, komunikovat s nimi, zjišťovat, co se dělá, jaká jsou pravidla hry a pod. Měl by přinést flašku, nebo nejbližší kolegy pozvat do hospody. Ale to je ideální představa podřízených o ideálním šéfovi a je to námětem pohádek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

nyjono: proč je ode mně nečekaná? To je tak hloupá, nebo hraje roli to, že jsem důchodce?

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek