Kepler

Je pravda, že první věc, kterou udělá nový šéf, je to, že si přestaví nábytek ve svém kanclu?

Co by měl udělat podle vašeho názoru jako první?

Nejlepší odpověď
FlAsh_7

Podle mě si zjistí, kde se nejbližší rozvoz jídla…jsou tací. 🙂

Další odpovědi
marci1

V první řadě by se měl představit a seznámit se s podřízenými. Teprve pak by se mohl věnovat svému kanclu. Za mě, jako šéfové třeba: stůl s denním světlem (oknem) zleva, květiny apod. Pak se mohu teprve pustit s chutí do práce! 🙂

aliendrone

Ne, alespoň co se mých zkušeností týká. Obvykle se jako první představí podřízeným. A už z toho se dá odvodit, jaký to bude týpek. Mnoho keců>skutek utek, na druhou stranu „Jmenuji se ing. Igor Hnízdo, je 8:31:28, v 8:35 operační porada, připravte si k přednesení návrhy!“ – to je jiné kafe. ;) :)

Kazatel

Jako první věc co velmi často šéf udělá, je změna podřízených na klíčových postech, za svůj tým. Pak se zkoumají penězovody a příležitosti, jak dané pozice využít co nejlépe ve svůj prospěch i nad rámec sjednané odměny. Nábytek přesouvají jen čučkaři.

nyjono

Taková otázka je od tebe nečekaná.

Jasně, že některý jo. A jiný zase ne.

Šéfa už mnoho let nemám. Je to skvělý pocit. Ale jinak … asi aby řekl podřízeným, co od nich požaduje a očekává.
Stručně řečeno.

DoTazatel

Myslím, že jedno z prvních by mělo být upravit si pracoviště podle svého (ať už se třeba jedná o přestavení nábytku), tak jak to člověku nejvíc vyhovuje, kde su mu bude dobře pracovat.
To zcela první by ovšem mělo být seznámení s pracovištěm, s prací předchůdce, zaměstanci, jeho všemi povinnostmi atd.. Prostě orientovat se tam, to by měl být primární cíl.

Kelt

Někdo začne měnit nábytek, jiný začne zkoumat materiály a papíry. Další začne od lidí, poznávat, komunikovat s nimi, zjišťovat, co se dělá, jaká jsou pravidla hry a pod. Měl by přinést flašku, nebo nejbližší kolegy pozvat do hospody. Ale to je ideální představa podřízených o ideálním šéfovi a je to námětem pohádek.

Kepler

nyjono: proč je ode mně nečekaná? To je tak hloupá, nebo hraje roli to, že jsem důchodce?