Zlatý

Je pravda, že první věc, kterou udělá nový šéf, je to, že si přestaví nábytek ve svém kanclu?

Co by měl udělat podle vašeho názoru jako první?

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Podle mě si zjistí, kde se nejbližší rozvoz jídla...jsou tací. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

V první řadě by se měl představit a seznámit se s podřízenými. Teprve pak by se mohl věnovat svému kanclu. Za mě, jako šéfové třeba: stůl s denním světlem (oknem) zleva, květiny apod. Pak se mohu teprve pustit s chutí do práce! :-))

Stříbrný

Ne, alespoň co se mých zkušeností týká. Obvykle se jako první představí podřízeným. A už z toho se dá odvodit, jaký to bude týpek. Mnoho keců>skutek utek, na druhou stranu "Jmenuji se ing. Igor Hnízdo, je 8:31:28, v 8:35 operační porada, připravte si k přednesení návrhy!" - to je jiné kafe. ;) :)

Pokročilý

Jako první věc co velmi často šéf udělá, je změna podřízených na klíčových postech, za svůj tým. Pak se zkoumají penězovody a příležitosti, jak dané pozice využít co nejlépe ve svůj prospěch i nad rámec sjednané odměny. Nábytek přesouvají jen čučkaři.

Bronzový

Taková otázka je od tebe nečekaná.
Jasně, že některý jo. A jiný zase ne.
Šéfa už mnoho let nemám. Je to skvělý pocit. Ale jinak ... asi aby řekl podřízeným, co od nich požaduje a očekává.
Stručně řečeno.

Myslím, že jedno z prvních by mělo být upravit si pracoviště podle svého (ať už se třeba jedná o přestavení nábytku), tak jak to člověku nejvíc vyhovuje, kde su mu bude dobře pracovat.
To zcela první by ovšem mělo být seznámení s pracovištěm, s prací předchůdce, zaměstanci, jeho všemi povinnostmi atd.. Prostě orientovat se tam, to by měl být primární cíl.

Stříbrný

Někdo začne měnit nábytek, jiný začne zkoumat materiály a papíry. Další začne od lidí, poznávat, komunikovat s nimi, zjišťovat, co se dělá, jaká jsou pravidla hry a pod. Měl by přinést flašku, nebo nejbližší kolegy pozvat do hospody. Ale to je ideální představa podřízených o ideálním šéfovi a je to námětem pohádek.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

nyjono: proč je ode mně nečekaná? To je tak hloupá, nebo hraje roli to, že jsem důchodce?

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4895
Zlatý Drap 3018
Zlatý led 2155
Zlatý Kepler 1838
Zlatý marci1 1656
Zlatý ivzez 1330
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1244
Zlatý mosoj 965
Zlatý gecco 818

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.