zjentek

je pravda, že prezident ČR částečně omezil svůj alkoholismus?

..a je něco takového vůbec možné, přestože je alkoholismus chronické recidivující onemocnění?

Nejlepší odpověď
fcoop

Praha – Policejní prezidium pořídilo pro ochranku prezidenta republiky Miloše Zemana speciální přístroj.

Ve svém aktuálním vydání to napsal deník Insider.

„Byl pořízen především jako identifikátor výbušnin a neznámých a nebezpečných látek a předmětů,“ řekla Insideru mluvčí prezidia Eva Stulíková.

Takzvaný Ramanův spektrometr je používán také pro identifikaci závadného a nebezpečného alkoholu s metanolem.(Net)

Takže asi tak..........­.........

Další odpovědi
Reezo

Mě osobně to zas tolik nevadí, že pije… Daleko horší je, že alkoholiků má tahle země docela požehnaně a dost se to i podporuje mezi lidma i dost mladýma lidma… Jinak buďme rádi za Zemana příští období nám třeba Brusel nařídí zvolit romského prezidenta a přebrat Česko-romskou vlajku za státní. To bych se stěhoval pryč asi z téhle země 🙂

jirkajirka

Nejni ta jeho chůze jenom důsledek jeho nemoci cukrovky kdy má nemocné prsty u nohou? Vživotě jsem Tě neviděl neznám Tě ale tvrdím že jsi zloděj.Podotýkám Zeman neni můj prezident.

pusinka50

proč se stále mluví o alkoholismu našeho současného prezidenta a nikoliv o alkoholismu ostatních členů vlády a poslanců??? Já myslím, že třeba Kalousek je ten poslední, který by ho za nějakou skleničku mohl soudit, vloni tu probíhalo velmi zdařilé video o telefonátu s TV s ožralým Kalouskem, taky se vymlouval na únavu a na „pouze 2 panáky“, kdo by tomu věřil, teď se mi nechce to hledat, ale co vypijí poslanci během jednání nikdo neví, jen na prezidenta je zostřená pozornost!!

anonym

Neomezil alkoholizmus, ale počet skleniček.

Krakis

Oni dávají nějaké nové sci-fi na Nově ? 🙂

Kelt

Nevím, možná ano, ale i kdyby ne, ve své funkci zůstane do konce volebního období. Tak proč řešit něco, co nemohu.

zjentek

jikrajikra: já ho viděl a znám..

zjentek

..on je totiž p-r-e-s-i-d-e-n-t státu, kde mám občanku

zjentek

česílko: no a když se nezmenší ten alkoholismus a sníží se ty skleničky, nemůže se ten jeho stav ještě více zhoršit? Kolega mu v jisté záležitosti psal a dle odpovědi to vypadá, že ten člověk znatelně netuší, co bylo loni :o

pusinka50

chtěla bych vidět, co vše si budeš pamatovat ty, až ti bude 70 let a více, nic ve zlém

zjentek

alkohol je bezpochyb fenomén, beru, ale tohle nebyla otázka o alkoholu všeobecně ..ale pokud je pravda, že ryba smrdí od hlavy, tak tady alkohol budeme brzy a hodně řešit. A co se tebe týká, tak z veřejně dostupných info o všeobecném zdraví může plynout, že si v 70ti letech života můžeš pamatovat mnohem více událostí, když si po celou dobu dosahování tohoto úctyhodného věku nedáš alkohol, nebo třeba 2–3× denně kuřpauzičku. A pokud si chci něco tak požitkářského dopřávat, tak pak s úctou počítat nemohu. Jinak to ovšem vypadá, když je takto postižených většina. V takovém společenství pak i menšina zdravých může být k smíchu. Ve skutečnosti by ale měli všichni tito poživači strkat hlavu do písku, když se na to téma diskutuje, nic ve zlém

fcoop

Když mu paměť neslouží – a není divu,při každé „vopici“ odumírají miliardy buněk – co dělá na místě,kde je.......?
Nic ve zlém.