Avatar uživatele
Marty Koller

Je pravda, že přátel může mít člověk mnoho, ale kamarád je jen jeden?

Já pár přátel mám a jak mám poznat, který přítel je ten pravý?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To se pozná až budeš opravdu v nouzi

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Opravdový kamarád tě nikdy nepodrazí a můžeš se na něj vždy, za každé situace spolehnout. A je to oboustranné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Opravdový přítel se pozná podle toho, že se na tebe nikdy nevykašle a vždycky ti pomůže. Třeba i po 50 letech známosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Asi máme každý jiná kritéria na to, co znamená být OPRAVDU dobrý přítel/kamarád.
Známých máme mraky, přátel (takových co pro tebe přijedou v 2 ráno, když jsi vyjel někde v lese za mlhy ze silnice) už o DOST méně, ale OPRAVDOVÝCH kámošů mají lidé maličko. Obvykle žádného (ačkoliv si myslí, že MAJÍ!), neznám nikoho, kdo jich má více, než 3.

Ono je těžké je získat, dle mne je k tomu nezbytný společný brutus zážitek, ještě lépe pokud je dluhodobý, hlavně při tom musí „jít o kejhák“. Za takových okolností skutečně lidi poznáš. Jedině pod VELKÝM tlakem ukáží, co v nich opravdu vězí, tak proto. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie je to pravda.
Priateľov (skutočných, nie tých internetových klikov pseudo"priateľov"), má človek málo, aj keď kamarátov (pivných) môže mať veľa.
Priateľ ťa nezištne podrží aj proti tvojej vôli, ale kamarád o tom len rozpráva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Boy 13

Je to pravda, z vlastní zkušenosti vím, že přátelé jsou prostě jenom v uvozovkách ,,známí" kdežto pravému příteli se můžeš svěřit s čímkoli, zavolat mu klidně i o půl noci a zvedne ti to a nevykašle se na tebe se slovy, ráno vstávám. To prostě člověk vycítí podle mě, kdo je ten pravý přítel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne, je to přesně naopak, přátelství je víc než kamarádství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Ano, je to pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak nehádej a nech to na něm, možná to pozná on/ona.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek