Gestas

Je pravda, že praotec Maďarů je Magor?

Nejlepší odpověď
marci1

Madˇaři se tím moc nepyšní, ale je to pravda. Je to opravdu Magor. 🙂
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hunor_a_Ma­gor

Další odpovědi
Drap

Ne neni

Kepler

Já jsem slyšel, že to byl nějaký Slovák, který oplodnil opici a pak ji hodil přes Dunaj. Tak, je to jen vtípek, ale mazálek se jistojistě bude opět činit, sorry.

Kepler

marci: no to mě podrž, to jsem fakt nevěděl. Vědí vůbec Maďaři, co magor znamená u nás? Nebo je to dokonce mezinárodní označení?

aliendrone

Keplerova hypotéza je VELMI impresivní, ale protože má palců >> Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení , tak NIC nedostaneš!!! :D :D :D

Gestas

Drap: A kdo jím podle tebe je?