Rokio

Je pravda, že práce je nanic, pokud se člověk při ní zraní?

S mámou jsme před pár dny pracovali na zahradě. Odvedli jsme kus práce, ale trochu jsme se zranili. Já pouze nepatrně.

Neměli jsem ale pracovní oděv, ani rukavice, takže jsme byli hendikepovaní. S rukavicemi bych byl skoro dvakrát rychlejší.

Byla naše práce k ničemu? Co myslíte?

Odpovědi
Filip84

Nebyla, díváš se na to moc negativně. Kdo nic nedělá, nic nepokazí.

Jsi poučený pro příště: vezmeš si zahradnické rukavice a nebudeš dojebaný, jak cikánská hračka.

Problém vyřešen, harmonie obnovena! 🙂