zjentek

Je pravda, že ponožky „Dědo, lez!“ se dají používat i místo botek, a proto jsou taky tak drahé?

Zaslechl jsem o holi u branky, jak se mezi sebou děcka baví…

Nejlepší odpověď
Tabea

Je to Dedoles, chytlavá reklama a specifický styl ponožek.

Další odpovědi
Kepler

Pokud myslíš značku Dedoles, tak v jejich nabídce jsem ponožky místo bot nenašel. Ale jinak opravdu takové se nabízejí. Už tady o těch ponožkobotách diskuze byla:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/koupili-byste-si-ponozkoboty#ut­m_source=rsska­tegorie&utm_me­dium=rss
Drahé jsou spíš proto, že je to novinka, než aby boty skutečně nahradily.

Drap

Pravda to neni. To by se musela cena ještě nejméně desetkrát zvýšit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Matox8

Zkusit to mužeš, ale jaký bude výsledek nikto neví