Nassin

Je pravda, že pod vodou je více letadel než ponorek ve vzduchu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je, protože gravitace se o to zasloužila.:-)

Další odpovědi
marci1

Je. Kdyby letadla někdy nepadala a ponorky vyskakovaly do nebe, pak by tomu bylo jinak. 🙂

Kepler

A co teprve na silnici! Po silnici se přepravují trupy a křídla letadel (např. Airbus), viděl jsem i přepravu říční lodě, ale ponorku kupodivu ani jednu.

EKSOT123

Ovšem ve srovnání ptáci – ryby už je to vyrovnanější.

annas

Otázka je nepřesná – za které období?

  1. Jak je to u vás pravidlem, otázku jste opět převzal bez odkazu, tedy proti pravidlům.
  2. Odpověď jste mohl mít hned. Souviselo to s 2. světovou válkou.

--
Jinak to není pravda.

V určitý den existuje pouze 2 500 letů mezi Evropou a Severní Amerikou. Přidejte k tomu lety nad Tichým oceánem, Indickým oceánem, jižním Atlantikem, Středozemním mořem atd.

" Vypadá to,, že v každém okamžiku bude ve vzduchu pravděpodobně alespoň 20 letadel, než v moři budou hlídkovat ponorky.

Na základě osobních zkušeností vím, že je ve vzduchu nad vodou mnohem více letadel než ponorek pod vodu. . Ponorek prostě není tolik."

https://www.qu­ora.com/How-many-airplanes-lie-at-the-bottom-of-the-ocean

Samozřejmě netýká se doby covidové.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kepler váš chýbajúci zážitok:
Preprava Kilo ponorky projektu 877 iránskeho námorníctva na základňu v Bandar Abbas https://www.y­outube.com/wat­ch?v=glcs_ttGX0o

https://magazin­.autobazar.eu/72-m-monstrum-preprava-2-300-t-ponorky-berie-dych-clanok5211.html