metalavenged

Je pravda, že po useknutí hlavy ještě vnímáme, jak se kutálí (či padá na zem)?

Nedávno jsem viděla horor Izolace. Je to sice film, ale něco na tom pravdy může být. Bylo tam i nahrané, jak po useknutí hlavy ten člověk ještě viděl, jak se kutálí. Přišlo mi to směšné, ale je to možné?
Doplňuji:
takže se tomuhle nedá věřit?

http://procpro­to.cz/objevy-2/jak-dlouho-muze-byt-clovek-nazivu-po-steti-hlavy/

http://eiwlis­.ic.cz/index.php?p=21

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lamalam

NE

Já jsem zase viděla film, ve kterém člověk procházel zdí. Je to možné?

Drap

NE

Zatím ještě nikdo nepotvrdil, že by to tak viděl

Zbynas

NE

Tělo může ještě chvíli vnímat bolest (nervy), ovšem bolest jen hlavy, protože tam je mozek. Může to být pár milisekund.

Kelt

ANO

Když useknou hlavu někomu jinému, tak to vnímáme. Člověk se nevidí, když vykonává velkou potřebu a to má hlavu.

mandat

NE

zEPTEJ SE NĚKOHO, KOMU USEKLI HLAVU.
Doplňuji:
Sorry za CAPSLOCK.

Stingo

NE

To jsou odpovedi, ze by jeden chcip, vid?

mosoj

ANO

Mně když v minulém životě usekli hlavu, tak jsem se kutálel ještě celý kilometr z kopce a chtělo se mně na záchod.

bluegrassák

NE

Zda to je či není možné, to netuším. Ale můžeš to zkusit a pak nás informuj o svých pocitech.

novaky

NE

no já se vědomě zabil.. uznávám blbě. A věř mi, že v takový chvíli nemáš místo pro podobný blbosti nad kterejma přemejšlíš. Máš spoustu novejch zážitků, ale nemá cenu si je pamatovat. Neovládáš ten neuvěřitelnej koktejl emocí… Ale neboj, jednou umřeš a poznáš.

MK44

Pro metalavenged:

Vzhledem k tomu, že nikdo useknutí hlavy nepřežil a nemohl tedy podat zprávu o tom, jaké to je a jak dlouho zůstal při vědomí, nelze volit, co je „pravda“.

Tomu, že se provádějí „pokusy“ na zvířatech, jak je popsáno v odkazech, se věřit dá. Ovšem ani ta myška žádné svědectví nepodá.

Co se týče toho případu doktora Beaurieuxe, musíš si existenci jeho zpráv ověřit z důvěryhodných zdrojů – mě se v tom hrabat teda nechce … ☹