Avatar uživatele
metalavenged

Je pravda, že po useknutí hlavy ještě vnímáme, jak se kutálí (či padá na zem)?

Nedávno jsem viděla horor Izolace. Je to sice film, ale něco na tom pravdy může být. Bylo tam i nahrané, jak po useknutí hlavy ten člověk ještě viděl, jak se kutálí. Přišlo mi to směšné, ale je to možné?
Doplňuji:
takže se tomuhle nedá věřit?

http://procpro­to.cz/objevy-2/jak-dlouho-muze-byt-clovek-nazivu-po-steti-hlavy/

http://eiwlis­.ic.cz/index.php?p=21

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tw!st před 3674 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

NE

Já jsem zase viděla film, ve kterém člověk procházel zdí. Je to možné?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

NE

Zatím ještě nikdo nepotvrdil, že by to tak viděl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

NE

Tělo může ještě chvíli vnímat bolest (nervy), ovšem bolest jen hlavy, protože tam je mozek. Může to být pár milisekund.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

ANO

Když useknou hlavu někomu jinému, tak to vnímáme. Člověk se nevidí, když vykonává velkou potřebu a to má hlavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mandat

NE

zEPTEJ SE NĚKOHO, KOMU USEKLI HLAVU.
Doplňuji:
Sorry za CAPSLOCK.

Upravil/a: mandat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

NE

To jsou odpovedi, ze by jeden chcip, vid?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

ANO

Mně když v minulém životě usekli hlavu, tak jsem se kutálel ještě celý kilometr z kopce a chtělo se mně na záchod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bluegrassák

NE

Zda to je či není možné, to netuším. Ale můžeš to zkusit a pak nás informuj o svých pocitech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
novaky

NE

no já se vědomě zabil.. uznávám blbě. A věř mi, že v takový chvíli nemáš místo pro podobný blbosti nad kterejma přemejšlíš. Máš spoustu novejch zážitků, ale nemá cenu si je pamatovat. Neovládáš ten neuvěřitelnej koktejl emocí… Ale neboj, jednou umřeš a poznáš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MK44

Pro metalavenged:

Vzhledem k tomu, že nikdo useknutí hlavy nepřežil a nemohl tedy podat zprávu o tom, jaké to je a jak dlouho zůstal při vědomí, nelze volit, co je „pravda“.

Tomu, že se provádějí „pokusy“ na zvířatech, jak je popsáno v odkazech, se věřit dá. Ovšem ani ta myška žádné svědectví nepodá.

Co se týče toho případu doktora Beaurieuxe, musíš si existenci jeho zpráv ověřit z důvěryhodných zdrojů – mě se v tom hrabat teda nechce … ☹

před 3674 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek