FOX.IK

Je pravda, ze po Ibalginu padaji vlasy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ibalgin je ibuprofen a jako takový může mít vedlejší účinky. Je to ale lék a je třeba se podle toho chovat.
Doplňuji:
Damianka se nám vrátila z dovolené ?

Další odpovědi
Pájo

Je to ničím nepodložené smyšlené tvrzení. Takovéto nežádoucí účinky (=vypadávání vlasů) nebyly popsány ani jako riziko velmi vzácné (tedy s možností výskytu u méně než u 1 pacienta z 10000 léčených pacientů).

anonym

U nás se ibalgin používá dlouhodobě a oba (manželé) mám kštice pořád stejné,,tedy plné vlasů.