Rokio

Je pravda, že pes má větší šanci dostat se po smrti do nebe než kočka?

Vždyť pes má daleko lepší charakter než průměrná kočka. Psisko by pro pána udělalo maximum. Kočka se chová nadřazeně.

Odpovědi
Filip84

Pokud věříš na nebe a peklo, pak ale musíš věřit i tomu, že je – obojí – pouze pro lidi, protože podle dogmatiky pouze lidé mají nesmrtelnou duši, pouze lidé smí být pokřtěni, a tedy pouze lidé mohou dojít spásy, nebo zatracení.

Otázka je, proto, zcela irrelevantní.