Kepler

Je pravda, že ostrá a pikantní jídla podporují chuť na sex?

Často slýchám: trochu pepře, ať se vzepře… Nebo to je jenom pověra?

Nejlepší odpověď
annas

Kromě jiného platí : „Koření pro váš sex“.

"Divy dokáže i koření. Rozdrcený nebo mletý pepř dodá večeru tu správnou pikantní atmosféru. Nebojte se připravit něco opravdu pálivého.

Ostré pokrmy s chilli vás pěkně rozdovádí. Chilli je vhodné podávat s rybou. Není překvapivé, že se koření objevuje i v parfémech.

Když budete koření jíst i čichat, probudí se ve vás touha po sexu."

https://www.top­zine.cz/5-nejlepsich-afrodiziak-zkuste-jidla-po-kterych-dostanete-chut-na-sex

Další odpovědi
Arne1

Určitě. Ale pozor na orál !

Hungalabunga

Jo, a je to výborné proti bolestí.

autacek

Že tě pusa nepálí!

zjentek

A nejen to! Podporují i mnohem více erogenní chuti, konkrétně chuť k jídlu!