Je pravda,že oči jsou zrcadlem duše?

Nevěděl jsem do jaké kategorie otázku vložit a tak jsem zvolil univerzální.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Určitě je to pravda- i bez řečí poznáš co si druhý myslí. Výraz v očích prozradí VŠE.
Nálady ,rozpoložení, souhlas či nesouhlas, vztek, štěstí........

Další odpovědi
manon

Je. Dokud nepohlédnu člověku do očí, nemůžu ho poznat. Oči mluví víc než slova.
Doplňuji:
Kategorii jsi zvolil šalamounsky. Není pak nutný k odpovědi ten vysoce odborný náhled. Tím nám to usnadňuješ :)

iceT

Já myslím,že je to pravda je a velká.

anonym

Pokud by to byla pravda, tak by všichni podvodníci měli utrum.

manon

Hansi: Ne každý se tím řídí, ne každý umí v očích číst a nakonec i mýlit se je lidské :) A taky proto utrum nemají.