JájsemRaibek

Je pravda, že NSA odposlouchává celosvětovou komunikaci?

A umí i česky? Myslíte si, že pokud bych třeba zde napsal, že jsem právě zakoupil od prostředníka, který je napojen na Al-Kaidu obohacený uran, tak za chvíli u mě zazvoní někdo z tajné služby?
No má smůlu nejde mi zvonek :D

Nejlepší odpověď
Lamalam

Neboj. Až si pro tebe půjdou, zvonit nebudou.

Další odpovědi
Mirdas

Nejen NSA. O to se pokouší každá tajná služba mocností.

zjentek

tak to su klidný ..že si klidný? Tak to jsme my burani klidný ..nemáš trocha červený rtuti?

setapouch

Není šprochu… Nicméně nikdo nebude posílat komanda jen na základě několika málo slov.