Gestas

Je pravda, že některé z prvních vozů značky Škoda Favorit byly zákazníkům dodány bez pátých dveří?

Někde jsem četl, že prý nestíhala jejich výroba, tak některé favority dodávali zákazníkům bez pátých dveří. Je to pravda? A pokud ano, jak to bylo řešeno, byla tam prostě místo dveří díra, nebo to bylo nějak zadělané?

Nejlepší odpověď
BergySeltzer

Převzal byste auto bez dveří? .)) Možná se určitou dobu jejich výroba opravdu nestíhala a v důsledku toho byla delší čekací doba na nové Fávo.

Další odpovědi
Kepler

To se mi nezdá. Ale dnes jsem se dočetl, že Kodiaqy jdou tak na dračku, že subdodavatel nestíhá dodávat zadní sedačky. Takže část produkce je nedodělaná a čeká na parkovišti. Do prodeje ale samozřejmě nejdou.

autacek

Možná by definici – auto bez pátých dveří – odpovídal Favorit sedan, vyrobeno však bylo jen pár kusů jako prototyp.

A možná by definici vyhovoval i MTX Pick-up D. C.