_136

Je pravda, že na světě má každý svého dvojníka, tedy skoro úplně stejného vzhledu, jako jsme my sami?

Jak je možné ze máme každý po světě jednoho nebo dva skoro stejné osoby stejného vzhledu?

Nejlepší odpověď
annas

Možné to, ale nemusí být dvojník současníkem, ale podle toho, kdy se projevliy geny předků, kteří žijí třeba jinde než my, Nemusí mít dvojníka každý.

Určitě nebude úplně stejný v detailech, ale jen zhruba, protože bude mít jinou matku, nebo otce atd. .

„Napadlo Vás někdy, že všichni na světě jsou příbuzní?“
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/napadlo-vas-nekdy-ze-vsichni-na-svete-jsou-pribuzni

„Všichni lidé jsou navzájem příbuzní“
Ivo Budil 22. 09. 2004

DNA, je tím poslem, který nám osvětluje tyto příbuzenské vazby a jenž byl přenášen z generace na generaci doslova Každá z molekul odkazuje na cestu v prostoru a čase, kterou urazili potomci každé z pramatek.

Nikdy se nedozvíme úplně všechno o těchto cestách dlouhých tisíce kilometrů a tisíce let, můžeme si je ale alespoň představovat

Na jaře jsme nahlíželi do knihy významného genetika Bryana Sykese „Sedm dcer Eviných“, která vyšla v nakladatelství Paseka. Dozvídali jsme se o minulosti našich evropských předků. Nedalo nám to (považuji tuto práci za jednu z nejpozoruhod­nějších publikací poslední doby), a tak se začteme do závěrečné úvahy profesora Sykese. – více se dovíte v odkazu."

http://mluveny­.panacek.com/cet­ba-na-pokracovani/63013-sedm-dcer-evinych-111-2004.html

"Každý z nás je taková genetická směska a zároveň jsme všichni navzájem příbuzní. Cestu každého z genů by bylo možno vystopovat k jinému ze společných předků. A toto velmi pozoruhodné dědictví nám odkázali naši předkové.

Naše geny se neobjevily ve chvíli, kdy jsme se narodili. Donesl je až k nám řetěz milionů jednotlivých životů během mnoha tisíců generací." Uvádí na závěr autor,."

Další odpovědi
Kelt

Možné to je, ale ti dvojníci nemusí žít ve stejné době.

zjentek

To si nemyslím, protože takto by na světě bylo jen pět miliard dablovaných lidí a to by bylo určitě znát, toho bych si všimnul. (;

elkon

Není to tak, občas se stejné, nebo podobné tváře objeví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.