Miru1

Je pravda že na hry je lepší OS Win Xp?

Když nepotřebuji žádné složité pracování s PC a chci jen jednoduché hry jako např: METIN2 Counter strike 1.6 a source. A počítač je dobře vybaven. A pro věci s dokumentací a prohlížení internetu (emailů, odpovědi.cz atd) OS linux s nástavbou ubunto.
Čili Win Xp by fungoval pouze na hry a na nic jiného a OS linux s nástavbou ubunto na prohlížení iternetu.
Doplňuji:
ale CD Win Xp už mám

Odpovědi
Michal Kole

Xp bych nekupoval, protože za pár let mu skončí i prodloužená technická podpora.

Některé nové technologie na XP ani nejsou dostupné. Např. ovládače na nový hardware