Toruk

Je pravda, že „koktejl“ tvrdý alkohol + mléko omezuje zápach alkoholu z úst?

Prý jako že „mléko váže alkohol“. Ani nevím, jestli se to dá pít, nezkoušel jsem to, ale četl jem to v článku, kde stálo, že takto maskuje pití Iveta Bartošová.

Odpovědi
MrGandy

Pokud je to článek z nějakých „drbáren“ Jako je blesk, aha apod … tak bych tomu ani až tak nevěřil.

Pokud je to od nějakého normálního zdroje, aji bych tomu věřil…/ Ale zase mi to příde jako ten blesk apod, protože jaký normální zdroj by se zajímal o to, co dělá Iveta Bartošová? …

Je to potřeba zkusit …