Dismas

Je pravda, že když žena při zpovědi přizná, že byla na interrupci, tak ji za to vyhodí z katolické církve?

Odpovědi
Drap

Je to nesmysl.

anonym

Protože existuje zpovědní tajemství, tak o tom nikdo kromě faráře neví.A ten to nikomu nesmí říci.Takže kdo by ji vyhazoval?
Je to stejné, jako když se někdo farářovi přizná, že spáchal vraždu.Farář to také nesmí říci dále.

ivzez

Dobrá kataločka by nešla na interrupci
a „nedobrá“ by to podle mne nepřiznala.

střevo

před 100 lety, v Polsku nebo kde? tady v čechách žádná církev není a zpověď známe jen z filmu ze středověku

lexx

není, promíjej se větší prohřešky, to by lidičky tam přestali chodit a farář nezaměstnaný

anonym

Vím jenom jak je to, když se dva rozvedou, tak nemají nárok třeba na přiímání…

talka

Kněz má dispens k odpuštění.
střevo: nemusel by ses vyjadřovat k něčemu, o čem nemáš ani zdání; kostely jsou při mši plné, ale to by ses musel přesvědčit.

Kepler

Kdy už to střevo přestane psát kraviny?

střevo

ty užs viděl něgdy f kostele víc neš 5 starejch bbab ?
pár takovejch volů se dycky najde ale jináč k černoprdelníkům nigdo dobrovolně neleze
ty vole,to je jako dyby ses za totáče zeptal kolik stojí v mekáči hamburgr

Kepler

Fetáku, už sem radši nepiš, o životě víš hovno!