Rozamunda

je pravda že když se vyperou peřiny takže už nehřejou ? babička to říká

Odpovědi
cochee

No pozor, když něco říká babička, tak to bývá zkušenost předávaná z minulých generací. A asi ano, jinak by neexistovaly čistírny peří, když by se peřina dala vyprat.

opportunity

Peřina se vyprat dá, ale většinou se zaprvé nevejde do pračky a za druhé dlouho schne a je riziko, že vevnitř zplesniví. Ale praním se peří může i odmastit atd. Můžeš to zkusit s malým polštářkem. Tomu se nic nestane.

bolak

cochee: moje babička mi v dětství lila francovku do ucha když jsem měl zánět, takže babičky nepřeceňovat..

cochee

A zánět máš pryč? No vidíš.

bolak

to jo, ale moc toho neslyším..