SalaLu

Je pravda že když posilujete ráno hubnete

Doplňuji:
než třeba večer.............

Nejlepší odpověď
ponovotny

ne – ranní cvičení je dobré k tomu aby tělo celý den lépe fungovalo, při odpoledním cvičení dokážete podávat větší výkony než poránu.
Hubnout- tedy spalovat tuky začínáte po cca třičtvrtě hodině fyzického výkonu a nemá na to vliv v kterou denní dobu.
U ranního posilování je navíc třeba důrazněji dbát na to aby před posilováním bylo tělo protažené a zahřáté