lenisek01234

Je pravda, že když odjedete na 14 dní pryč a vrátíte se nepoznává vás nebo ztratí k vám důvěru křeček

Nejlepší odpověď
briketka10

neztratí k Tobě důvěru a pozná Tě podle pachu jako každé domácí zvířátko :)
Doplňuji:
jak píše Hanny, zvířátka se jakoby urazí, moje kočka se mnou taky nemluvila, když jsem byla dlouho v nemocnici ani mě nevítala, ale kocourek ten jo, lísal se a byl rád, že jsem doma..
zřejmě záleží na povaze každého jedince a jak je závislý na svém pánovi :)
teď mám nového kocourka a nemohla bych odjet absolutně nikam :(

Další odpovědi
hanny 2

Je to možné,vždyť i můj pejsek,když jsem odjela na 14dní na dovolenou a měl jiný režim než obvykle /normálně je se mnou celý den v práci a po dobu mé nepřítomnosti byl celý den sám doma,jen ho v poledne přijel z práce manžel vyvenčit/,tak po mém příjezdu byl ještě tak týden apatický,bez života,bez zájmu o cokoliv a byl na mně pěkně naštvaný!Získat opět jeho důvěru mně ještě nějakou chvíli trvalo a o to víc se bojím ho znovu opustit!

Robert_PM

Někdy bývá po 14 denní samotě již mrtev.

Lukasy

Tak poznat tě pozna jen je zvykli, že je tam klid nikde nikdo .Tak pak je trochu vyděšenej když se vratiš, ale pokud byl na tebe zvyklej tak si během par dni hned zvykne zpět.