Heřman

Je pravda že když je venku pod nulou že v uzavřeném prostoru je přibližne o 5'C méně.

Nejlepší odpověď
www

Samozřejmě.
Záleží na teplotě předchozí, izolačních vlastnostech atd., atd. Jedná se o jakousi setrvačnost.

Další odpovědi
Mapel

Záleží na době po kterou je uzavřený prostor v okolní teplotě. Podle stupně izolace se teploty vyrovnají. Může to být 2 dni nebo 1 měsíc.

mosoj

Tak jednoduché to zase není aby se mohlo říci „samozřejmě“.

Drap

říká se to , většinou bývá méně, ale na pět stupňů nelze spoléhat. Má na to vliv celá řada věcí.

cukrar

Heřmane, najdete 10 příkladů, že to tak je, a 10 případů, že to tak není.
(prosklená plocha na jižní stranu dělá divy)