irij

Je pravda,že KDO POZDĚ CHODÍVÁ, PŘICHÁZÍ POZDĚ?

Doplňuji:
I já to znám, ale škodívá sobě tak, že přichází pozdě?

Nejlepší odpověď
panenka

Já znám kdo pozdě chodívá sám sobě škodívá

Další odpovědi
BEAES

Ano, já znám, že přišel s křížkem po funuse.

anonym

Existuje riziko,že když ten „někdo“ přijde pozdě,vše už je rozkradeno a on utře hubu.
Někdy je ale dobré přijít pozdě.

poa.li

Ten, kdo chodí pozdě, škodí sám sobě, protože ostatní si o něm začnou myslet, že na něho není spolehnutí a nevěří mu. To mu škodí.. Ale nevím, jestli jsem otázku úplně pohopil…

anonym

Když někdo přichází pozdě, jen šéf může být v přesvědčení, že onen chodívá pozdě.