zjentek

Je pravda, že každý Čech toužící po poznání pravdy o Fialově drahotě, je považován za trojského koně Kremlu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Samozřejmě není žádoucí se na něco ptát: protistrana nemá logické odpovědi, proto plive a nálepkuje. Neumí diskutovat, a hlavně nechce. Najednou jsou lidé, kteří třeba prožili okupaci 1968 a mají Rusáků plné zuby, nálepkovaní jako agenti Kremlu.:-))) To 21.století mě nepřestává překvapovat, když jsou profesoři, kteří vyvíjejí vakcíny, nálepkováni jako antivaxeři. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

No přinejmenším lidé, kteří se zúčastnili včerejší demonstrace proti vládě a drahotě jsou v očích fialového hnusu nebo politického turisty Kalouska ANO. A prý se mají IGNOROVAT, to je ten správný havloidní přístup. Inu já už nevím CO musí ještě dem(ent)okracie udělat, aby to někteří lidé konečně pochopili. ;) :)
Ale obecně každý, komu se něco nezdá (a bezvýhradně netleská na Adamo-Pekarovské „svetry navíc“) na současné počínání vlády je establishmentem a mainstremovými médii takto ocejchován. Nechápu v které zemi žije Pepa25, že si toho ještě nevšiml. ;) :D :D

Pepa25

Ne

zjentek

Aliene pětadváca bude Žid. Řadovýho člověka dokáže namasírovat k všeobecné poslušnosti, podobně jako sítě sociální i s jejich pozitivními reakcemi (fuj názor není žádoucí, překrásný jsi jedině pokud je líbivý) včetně laiků 🤷‍♂️

aliendrone

ézjentek>>> No, enem esli to ve skutečnosti nebude ještě MNOHEM HORŠÍ. Já jsem si doposud nedovadl ani PŘEDSTAVIT (natož abych někoho takového ZNAL!) existenci TAK komformního jedince. Cokoliv se v mainstreamu vyřvává, tak je PRO! :o :o :o

Vezmi si, že např.:

  1. je pro vakcinaci, protože „je řešením“
  2. je pro opakovanou vakcinaci, protože „je řešením“
  3. je pro x-krát opakovanou vakcinaci, protože „je řešením“
  4. je pro vakcinací MALÝCH DĚTÍ (už nwm proč)
  5. navzdory tomu „nemá rád Babiše“, který vakcinaci a všelijaká „opatření“ provádí
  6. je pro Volodymyra, sankce a drahej emerickej plyn
  7. je pro greendeal
  8. je pro solár a obecně elektrodebilitu
  9. je pro úchyláky genderové aj.
  10. JE PRO VŠECHNO, co se nám establishment snaží nakukat či rovnou vnutit

Twl já FAKT nwm, jak by nějakým PŘIROZENÝM procesem mohl existovat takový jedinec. I bába Šoupalová, která je tak blbá, že vše co napíší či oznámí média div nežere po lopatách nadává třeba na ceny plynu, zboží v krámech a pochopila, že ji vodí za nos!
Jen Pepa25 je v poho, prodává zlato v době neskutečné inflace a to ještě VÝHODNĚ…, inu co dodat. :o :(

Zkrátka enem esli nepatří do bandy herr Cempera a jeho kybernádeníčků financovaných čestapem, protože se s tebou shodnu o těch socsíťových lajcích. (BTW – prý jich má čestapo pod palcem téměř 1500 na PLNÝ ÚVAZEK + ještě větší počet „dobrovolných spolupracovníků“! Nwm, tohle přirozeně jsou jen dohady a spekulace a pochybuji, že by mi řekli pravdu, kdybych se tam šel zeptat.) :(