hady17

Je pravda, ze jsou po antikoncepci Depo Provera prsa pevnější?

Depo Provera, injekční antikoncepce

Nejlepší odpověď
da ny

Po bezestrogenové HA je pevnější všechno, většina žen přibere na váze…
„Všechny formy gestagenní antikoncepce jsou zatíženy vyšším rizikem nepravidelného krvácení,.."
Pro ženy s trombofiliemi (Leiden apod.) jedno z mála řešení při HA. :(

Další odpovědi
Drap

Když selže ,tak určitě. Jinak netuším.

marci1

Ve zdroji máš zkušenosti žen s touto antikoncepcí, ve kterých uvádí i prsa. 🙂
http://www.vi­talia.cz/speci­aly/antikoncep­ce/hormonalni-injekce-depo-provera/

dubraro

Nevím a ani to nemohu vyzkoušet.
Ale z vyprávění vím, že po některé antikoncepci a v určitých fázích cyklu mohou být prsa pevnější, ale to za cenu, že jsou bolestivě „nalité“ a přecitlivělé.